O mnie

IWONA SARNICKA. SARIWO ART STUDIO – działalność, która powstała w 1999 r. Zajmuje się głównie fotografią i projektowaniem graficznym.

Witryna internetowa firmy przechodziła wiele metamorfoz. Jak głosi powiedzenie: “szewc bez butów chodzi” – miałam czas na wszystko inne i na wszystkich innych dookoła, a nie dla siebie samej. Ale przyszedł czas by to zmienić.

Przez lata profil działalności nie uległ zmianie. Twierdze raczej, że rozwinął skrzydła. Doszło sporo ciekawych pomysłów, które swoje zaszczytne miejsca w sieci mają na odrębnych witrynach. Wszystkie jednak wiąże fotografia i grafika, które po dziś dzień są nieodzownym elementem każdej mojej strony internetowej.

Wykształcenie, zawód i samo życie dało mi nie mało umiejętności. Przede wszystkim jestem: fotografem, grafikiem, dziennikarzem. Ponadto: dietetykiem, ekspertem żywienia, naturoterapeutą.

Od wielu lat ( od 1991 r.) zawodowo zajmuję się fotografią i grafiką. Pasje te wykorzystuję między innymi w dziennikarstwie internetowym i blogowaniu. Pozostałe dziedziny to kwestia życia, które zmusiło mnie do poszerzenia horyzontów i zdobycia większych uprawnień a one kolejne źródło dochodów i satysfakcji.

1. MY GREY MOON – LIFESTYLE | GRAFIKA | ZDROWIE | DIETETYKA

Blog lifestyl-owy, o zdrowiu, modzie, kuchni. Poświęcony temu, co pomaga  żyć zdrowo a czasami ciut mniej zdrowo :). Co inspiruje,  uatrakcyjnia i planuje nasz i Wasz czas.

2. FOTO ART SZCZECIN – FOTOGRAFIA

Fotoblog powstał z potrzeby serca i miłości do Szczecina. Codzienny pośpiech i rozwój  przyczynia się, iż wiele sytuacji umyka naszym oczom bezpowrotnie.

3. PLANETA SZTUKI – SZTUKA, INFORMACJE

Serwis tematyczny, informacyjny, ukierunkowany  na organizatorów, twórców i odbiorców różnych dziedzin kultury i  sztuki w szerokim tego słowa znaczeniu.

4. PORTOWA DUMA – SPORT, INFORMACJE

Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin to klub z miłości do którego powstał sportowy serwis dla kibiców PortowaDuma.pl oraz fanpage wraz z grupami dyskusyjnymi.